O MNIE

 

ALOHA! 🌸 Jadźka czyli Anna Jadwiga Matelska – to ja!

IMG_20200127_13005-2

Świat mnie wabi. Od lat podróżuję na własną rękę, odwiedziłam ponad 40 krajów na 5 różnych kontynentach.  Władam (lepiej lub gorzej) 6 językami. Najlepiej czuję się na łonie natury (ale z dostępem do internetu).

Kilka razy w życiu rzucałam wszystko i przeprowadzałam się, gdzie mnie fantazja poniosła. Mieszkałam w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i w dalekim Kuala Lumpur, a niedawno przeniosłam się do narzeczonego do Kolumbii i aktualnie moim domem jest malownicze pueblo Icononzo w stanie Tolima. Na Facebooku i Instagramie pokazuję urywki swojej codzienności i Kolumbię, jakiej nie znacie!

Z wykształcenia jestem historyczką i dziennikarką, zawodowo kręci mnie PR, digital marketing, turystyka i zarządzanie projektami (bywam chorobliwie zorganizowana).

IMG_20200112_102241-2

Kiedy nie szlajam się po świecie, to czytam albo oglądam seriale. Jestem nerdówą i podróże w wyobraźni kręcą mnie niemal równie mocno, co te z plecakiem. #TeamStarWars, #TeamMarvel, #TeamHarryPotter! Z każdym rokiem staję się coraz bardziej introwertyczna. Udowadniam, że nie trzeba być super śmiałym i przebojowym, aby robić szalone rzeczy 😉

W życiu mam szczęście do ludzi. Czasami na moich fotkach znajdziecie inne twarze oprócz mojej – to najwspanialsi przyjaciele, bez których byłabym zupełnie innym człowiekiem. Na pewno trochę smutniejszym i bardziej samotnym.

IMG_20190803_11189-2

Gdy podróżuję, zachwycam się światem i ludźmi. Jestem wegetarianką, aspirującą do weganizmu. Ekologia, zdrowy styl życia, tolerancja i umiłowanie różnorodności to bliskie mi idee, które staram się promować na blogasku. Innymi słowy, uskuteczniam lewacką propagandę, typową dla zblazowanego millenialsa 🙂 Więcej o ideologii Random Travel Stories TU.

Kontakt: randomtravelstories@gmail.com

Poznajmy się! Napisz parę słów o sobie – skąd klikasz? Jak tu trafiłaś/eś? Co Cię kręci? Jeśli się wstydzisz, może być na priv 🙂